Monidé

Det här företaget har ett studentvänligt pris för er i Falun:

Har du värk eller känner dig spänd?

Mitt namn är Monica Säwing och jag jobbar som diplomerad massör med vidareutbildning i idrottsmassage och behandling av kroppens triggerpunkter. På Monidé får du en behandling anpassad efter just dig och ditt besvär, till ett riktigt bra pris dessutom!

Behandlingsmetoder:

Svensk klassisk massage gör bl.a. att blodcirkulationen i musklerna ökar, ditt immunförsvar stärks, spända muskler blir mjuka och elastiska samtidigt som den hjälper dig att slappna av.

Idrottsmassage är bra för dig som tränar. Du får en djupgående massage som anpassas efter ditt behov och förebygger muskelskador och förkortar läkningsprocessen om skada uppstår.

Behandling av kroppens triggerpunkter innebär att jag trycker på dina spända och hårda muskler för att få igång blodcirkulationen och minska den smärta du känner.

Kontakta mig för priser, bokning och mer info. Hemsidan kommer inom kort så följ Monidé Massage på facebook till dess.

Varmt välkomna!

Tipsa en vän om Monidé

Fyll i ditt namn och din väns epostadress så skickar vi ett mail till honom/henne med länken till denna rabatt.


*Detta fält måste fyllas i

Avbryt  

Tack för att du hjälper till att sprida studentnytta.se!